sowie

Sport

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
2012-02-01 15:29

 
Na stadionie przy ulicy Kusocińskiego na Piaskowej Górze rozegrany zostanie Polsko – Czeskie Speedway Party 2010. W ramach imprezy odbędzie się Międzynarodowy Pokazowy Turniej Miniżużlowy dla dzieci w wieku 5 – 10 lat na motocyklach 50 cm3 oraz dla dzieci w wieku 10 – 14 lat na motocyklach 80 – 125 cm3. Pierwsze treningi rozpoczną się o godzinie 13. Godzinę później nastąpi oficjalne otwarcie zawodów i prezentacja uczestników. Początek rywalizacji sportowej zaplanowano na godzinę 15, a wręczenie nagród nastąpi o 17.30. źródło:30minut

2012-02-01 15:28

 Przed sporym dylematem postawieni będą jutro fani lokalnych drużyn. O to bowiem o godzinie 17 rozpocznie się wspomniany powyżej mecz Górnika PWSZ z Orłem, ale zaledwie kilka kilometrów dalej o tej samej porze do gry przystąpią gracze MKS-u Szczawno-Zdrój oraz Polonii Środa Śląska. Do tej pory nasze zespoły tak układały terminy swych meczów, iż kibice mogli obejrzeć w akcji zarówno Górnika, jak i MKS. Niestety, jutro będą musieli wybierać. Z kronikarskiego obowiązku przypomnimy, iż jesienią w Środzie Śląskiej zwyciężyli podopieczni trenera Wiesława Walczaka 3:1. źródło:30minut

2012-02-01 15:28


Ubiegłotygodniowy pojedynek III ligi pomiędzy Górnikiem PWSZ Wałbrzych oraz Motobi Kąty Wrocławskie kibice ochrzcili mianem spotkania o wszystko. Niestety, wydaje się, iż po środowej porażce z Polonią Trzebnica każdy kolejny mecz będzie o być lub nie być wałbrzyszan w walce o awans do II ligi. Aby uzyskać mistrzostwo rozgrywek nasi po prostu wygrać pozostałe pięć pojedynków, z których najbliższy czeka nas już jutro.

czytaj więcej... (kliknij)

2012-02-01 15:27

  Obecny tydzień był dość intensywny dla piłkarzy klasy okręgowej oraz klasy A. Po kolejce w minioną niedzielę zespoły spotkały się również w Boże Ciało, a przed nimi 28 runda, która odbędzie się w najbliższy weekend. Tradycyjnie już cześć spotkań rozegranych zostanie w sobotę. Na jutro zaplanowano dwa mecze, z których szczególnie pierwszy ma dla nas spore znaczenie, gdyż o godzinie 16 Piast Nowa Ruda podejmować będzie Białego Orła Mieroszów. Godzinę później zaś Victoria Świebodzice zmierzy się z Piławianką Piława Górna. Pozostałe spotkania odbędą się w niedzielę. O godzinie 17: Kryształ Stronie Śląskie zagra z liderem „okręgówki” - Bielawianką Bielawa, Włókniarz Kudowa-Zdrój podejmować będzie AKS Strzegom, Iskra Bagietka Jaszkowa Dolna zmierzy się ze Spartą Ziębice, Pogoń Pieszyce gościć będzie Grom Witków, a wicelider z Boguszowa-Gorc powalczy o pełną pulę ze Stalą Świdnica. 

czytaj więcej... (kliknij)

ARCHIWUM