sowie

Czerwiec 2010r. - Newsy, informacje z regionu Wałbrzycha i okolic

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Mecze o wszystko
2012-02-01 15:28


Ubiegłotygodniowy pojedynek III ligi pomiędzy Górnikiem PWSZ Wałbrzych oraz Motobi Kąty Wrocławskie kibice ochrzcili mianem spotkania o wszystko. Niestety, wydaje się, iż po środowej porażce z Polonią Trzebnica każdy kolejny mecz będzie o być lub nie być wałbrzyszan w walce o awans do II ligi. Aby uzyskać mistrzostwo rozgrywek nasi po prostu wygrać pozostałe pięć pojedynków, z których najbliższy czeka nas już jutro.


 O godzinie 17 na stadionie przy ulicy Ratuszowej rozpocznie się rywalizacja podopiecznych trenera Bubnowicza z Orłem Ząbkowice Śląskie. Jesienią zdecydowanie lepsi okazali się wałbrzyszanie, którzy zwyciężyli na wyjeździe 4:1, dlatego w kontekście nadchodzącego rewanżu również liczymy na komplet punktów Górnika. źródło:30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: