sowie

Czerwiec 2010r. - Newsy, informacje z regionu Wałbrzycha i okolic

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Podziel się krwią
2012-02-01 15:25


honorowych krwiodawców. - Nie ma na razie zagrożenia dla zdrowia lub życia pacjentów szpitali - mówi Teresa Kamińska specjalista do spraw promocji krwiodawstwa RCKiK - ale drastycznie zmniejszyła się liczba honorowych krwiodawców. Zazwyczaj dziennie około 50 osób oddawało krew, teraz przychodzi 15 do 20. Taki spadek nie wynika z wzrastającej bezduszności społeczeństwa, po prostu między jedną , a drugą wizytą w Centrum Krwiodawstwa musi minąć 8 tygodni.


 - Dodatkowo licealiści nam się wykruszyli, ponieważ ci pełnoletni zajęci są egzaminami, stąd nasz apel - dodaje Teresa Kamińska. Każdy, kto chciałby podzielić się krwią powinien stawić się w stacji po lekkim śniadaniu, z aktualnym dowodem tożsamości do siedziby Regionalnego Centrum ul. B. Chrobrego 31 (wejście od ul. Czerwonego Krzyża) w godz. 7.00 do 13.00 . źródło:30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: